La Margarita Villa
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Szezonális kinti medence | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
La Margarita Villa Irazusta features a private swimming pool and is ideal for up to 6 guests.
The view of the garden can be admired from this villa.
At the accommodation, you will find a fully furnished kitchen with kitchenware.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Szezonális kinti medence
- Napernyők
- Kert
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Medence elérhető a La Margarita Villa kínálatából?
Igen, a La Margarita Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető magán úszómedencét. - ❓
A La Margarita Villa konyhával berendezett?
A La Margarita Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha.